فروشگاه اینترنتی خانواده آکو اولین فروشگاه دوزبانه در ایران

فروشگاه اینترنتی چند زبانه خانواده آکو حاصل فکر و تلاش جوانان این سرزمین بوده که اولویت آن ها شناسایی هنرمندان،کار آفرینان و کسب و کارهای کوچک و متوسط اقتصادی و حمایت از آنان می باشد.

خانواده آکو در تلاش است که ضمن حمایت از این عزیزان به چرخه تولید در کشور و اشتغال زایی جوانان کمک کرده تا قدمی کوچک در آبادانی کشور و رفاه خانوارهای ایران زمین برداشته باشد.

آکو در زبان کردی به معنای فرد همیشه پیروز می باشد و برگزیدن این نام و ادقام آن با خانواده، نمایانگر خانواده ای همیشه پیروز و سربلند خواهد بود،

خانواده ای که اعضای آن را تمامی مردمان این خاک و بوم با تمامی نژادها و مذهب ها تشکیل می دهند.

 

همان طور که خانواده آکو در راستای حمایت از هنرمندان،کار آفرینان و کسب و کارهای کوچک و متوسط اقتصادی تلاش می کند در کنار آن یکی از مهمترین اولویت های خود را کمک به مردم در خرید محصولی با بهترین قیمت و کیفیت می داند و این تعهد را به مشتریان خود می دهد که با خیالی آسوده و بدون هیچ گونه مشکلی اقدام به خرید و ثبت سفارش خود نمایند.

یکی از مهمترین و اصلی ترین هدف گزاری های خانواده آکو حمایت از افرادی است که بنا به دلایل مختلف دارای محدودیت هستند ولی از تخصص،هنر و حرفه ای بهره مند می باشند که می توانند از طریق آن کمک به اقتصاد فردی و جمعی در کشور و بالا بردن سطح درآمدی و مهمتر از آن انگیزشی برای این افراد شود.خانواده آکو با کمک مردم عزیز ایران شروع به شناسایی این عزیزان نموده و قسمت ( آکو مهارت ) را راه اندازی نموده است.

از دیگر قدم های خانواده آکو حمایت از محیط زیست و آسمانی پاک و سالم می باشد که در این راستا ایجاد به راه اندازی قسمت ( آکو یار )نموده است که با مراجعه به این قسمت می توانید کامل با آن آشنا شوید.

خانواده آکو تشکیل شده از جوانانی با ایده ها و نظرات مختلف که همگی به دنبال رشد و پویایی اقصاد کشور ، اشتغال زایی ، شناسایی و معرفی هنر مردمان این سرزمین به جهانیان بوده و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهند گرفت تا بهترین ها برای این سرزمین اتفاق افتد.

 

آکو ، خانواده من و تو


ارتباط با ما

ایمیل : info@akofamily.com

 آدرس : تهران - سه راه امین حضور - خیابان ایران - پاساژ الماس - طبقه اول - پلاک 50